O zastosowaniu przetworników

Pomiar temperatury jest nader nieodzowny w wielu okolicznościach. Jest znaczący zarówno w życiu prywatnym, jak i odgrywa rolę w przemyśle. Jakie zastosowanie dla typowego Kowalskiego może mieć owy czujnik pomiaru temperatury? Chociażby sprawdza się przy mierzeniu temperatury wody w akwarium.

Czym właściwie się różnią płytki kalibrowane i płytki rektyfikowane i dlaczego jest to takie istotne?

Jak wiadomo, płytki ceramiczne to materiał naturalny. Otrzymuje się je z gliny wypalanej w bardzo wysokiej temperaturze. Następnie te płytki są kalibrowane, a poszczególne z nich poddawane są również rektyfikacji. Tego typu płytki mają właściwie identyczne rozmiary i regularne brzegi. Ponadto, różnią się od płytek kalibrowanych też pod kątem innych właściwości. Jakie to?

wysokiej jakości osprzęt do instalacji elektrycznych?

Łącznik światła
Dobry producent osprzętu elektroinstalacyjnego będzie miał w prezentowanej ofercie różnorodne wyroby. Łączy je jeden fakt – trudno bez nich wyimaginować sobie powszednie funkcjonowanie. W związku z tym będą to towary, o jakich nie myśli się każdego dnia. Lecz niejednokrotnie przychodzi na nie potrzeba – przede wszystkim w toku remontowania mieszkania. Continue reading “wy...